Blog

Pre školy
Tábory
Všetko

Leto 2O21 - denné tábory s Lobelkou

Leto 2021 bolo krásne a výnimočné. Toto leto sa nám poradilo spustiť štyri tábory. V každom z nich sa stretla zaujímavá, malá skupinka detí, ktoré si to spolu s animátorkami naplno užili.

DENNÝ TÁBOR TRI DNI MA NAHÁŇALI

Keď počujem slovo tábor, vždy sa mi vynoria všetky moje spomienky z detstva, keď som na tábory chodila ja. Doteraz na ne spomínam.

Denný tábor Voňavô

Celý týždeň sme objavovali čo nám les, lúky a príroda všade navôkol ponúka. Voňali sme, zisťovali liečivé účinky bylín. Bolo to fascinujúce. A nielen to, zavreli sme oči a zhlboka dýchali.

Rozhýb sa

Ak je človek zdravý...je šťastný. Byť zdravý to znamená byť v psychickej pohode, mať dobrú kondíciu, nepociťovať prílišnú únavu. Spokojný život by mal byť našou prioritou.

Denný tábor S krpcami v batohu

Týždeň plný radosti, podpory, skúmania nových vecí, spolupráce, rastu, expedície ... aj takto by sa dal zhrnúť týždeň, kedy sme s našimi najmladšími objavovali zákutia Žiarskej, Jánskej doliny a iných vzácnych, nových miest.

Edu game Volanie divočiny

Edu program je pre mňa dobrodružstvo. Spoločne s deťmi putujeme a skúmame. Stávajú sa z nás objavitelia na našej expedícii do divočiny. V lese, pri rieke a na lúke sa cítime dobre a slobodne.

Animačný program „Cez zážitok k poznaniu“

Inšpiráciou pri tvorbe nášho animačného programu „Cez zážitok k poznaniu“ nám boli samotné deti. Vzájomná spolupráca, trpezlivosť, vytrvalosť, aktívny pohyb či radosť z objavovania sú súčasťou každého dňa našej školy v prírode.

Edugames – doobedňajšie edukačné moduly

Spolu s odbornými garantmi sme vytvorili moduly, ktoré pomáhajú napĺňať prierezové témy.